web-joxx
dostapni boi

Lazy bag Smarto

5,990ден

SKU: 2189 Категорија
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Извор на комфор и убавина и со налик на облак, Lazy Bag Smarto е мек, пердувест и издржлив. Ова инвентивно парче мебел е совршениот придружник за одмор кое овозможува релаксација на умот и телото. Smarto e приспособлив за секаков вид седење или лежење, а џебот за далечински управувач, телефон, или контролер за конзола секогаш ви е на дофат.

Без разлика дали читате книга, гледате телевизија или се дружите со семејството и пријателите, овој lazy bag овозможува уживање за секоја возраст.

Во деновите кога вашиот грб не може да поднесе ниту една минута повеќе на неудобната столица, понудете му го она што му е потребно и опуштете се. А кога е време за чистење, едноставно отворете го патентот и извадете го полнењето.

 

Предности:

  • Лесно се одржува
  • Надворешна навлака со патент
  • Неверојатно удобно
  • Вграден џеб
  • Лесно преносливо
  • Погодно за деца и возрасни

 

Технички спецификации:

  • Димензии xxx
  • Одржување на 30°
  • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
  • Софистициран ергономски дизајн

Достапна во сино

Слични производи