ergo-buddy

Перница за возачко седиште

999ден

  • Ги апсорбира и разнесува точките на притисок;
  • Циркулација на воздухот;
  • Ја задржува формата;
  • Однадвор е изработена со висококвалитетен темен мебел-штоф, а во внатрешноста од ПУ-пена.
  • Се адаптира на сите седишта и столови.
  • Димензиja: 50×50cm
SKU: 2161 Категорија
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Обликот и изработката на оваа перница овозможуваат комфорно седење.

Изработена од ПУ-пена со анатомска форма, со отвор во средината.

Идеална е доколку работата ви е со многу седење, возење, работа на биро или компјутер.

А посебно е погодна доколку имате проблеми со хемороиди.

Слични производи