4-dark-blue.jpg
novi-stofove.jpg

Табуретка Quadro

3,290ден

SKU: 4953 Категорија
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Табуретката Quadro е идеалниот додаток на секој дом. Ова модерно и повеќенаменско парче мебел е скроено да внесе разновидност во вашиот простор и да послужи како удобно место за седење и одмарање. Quadro е лесен за одржување, изработен од висококвалитетен штоф и направен да трае со години.

Табуретката лесно се преместува, па денес може да уживате во дневната, а утре на терасата и секаде да креирате пријатна атмосфера. Quadro се приспособува на вашето тело, а мекото полнење овозможува удобно седење без болки.

А кога е време за чистење, со едно поминување со влажна крпа, вашата табуретка ќе изгледа како штотуку купена. Достапна е во неколку бои и погодна за сечие внатрешно уредување и сечиј вкус.

✔️ Предности:

 • Лесно се одржува
 • Водоотпорен штоф
 • Неверојатно удобно
 • Лесно преносливо
 • Се приспособува на телото
 • Погодно за деца и возрасни

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 50х50 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во бордо, зелено, крем, портокалово, светло виолетово, темно сино, тиркизно и циклама

Дополнителни информации

Боја на штоф

beige, dark blue, dark gray, gray, green, green water, orange, petrol, taupe, turquoise, yellow

Слични производи