3-green-water.jpg
smartoo-3.jpg

Lazy bag Smarto

5,990ден

SKU: 5425 Категорија Ознака:
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Извор на комфор и убавина и со налик на облак, Lazy Bag Smarto е мек, пердувест и издржлив. Ова инвентивно парче мебел е совршениот придружник за одмор кое овозможува релаксација на умот и телото. Smarto e приспособлив за секаков вид седење или лежење, а џебот за далечински управувач, телефон, или контролер за конзола секогаш ви е на дофат.

Без разлика дали читате книга, гледате телевизија или се дружите со семејството и пријателите, овој lazy bag овозможува уживање за секоја возраст.

Во деновите кога вашиот грб не може да поднесе ниту една минута повеќе на неудобната столица, понудете му го она што му е потребно и опуштете се. А кога е време за чистење, едноставно отворете го патентот и извадете го полнењето.

✔️ Предности:

 • Лесно се одржува
 • Надворешна навлака со патент
 • Неверојатно удобно
 • Вграден џеб
 • Лесно преносливо
 • Погодно за деца и возрасни

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 90x60x73 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во сино

Дополнителни информации

Боја на штоф

beige, dark blue, dark gray, gray, green, green water, orange, petrol, taupe, turquoise, yellow

Слични производи