pernica-tirkiz.jpg
pernica.png

Навлака за перница

149ден

SKU: 15572 Категорија Ознака:
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Осигурете ја удобноста и квалитетот на вашата перница со нашата навлака од 100% памук, произведена во Македонија. Нашиот производ е направен од висококвалитетен материјал за да обезбеди мека и пријатна површина за спиење. оваа навлака се прилагодува лесно и сигурно на секоја перница. Изберете квалитетна македонска изработка и уживајте во удобен сон.

Кога ќе се одлучите за нашата македонска навлака за перница, не само што избирате висококвалитетен производ, туку и поддржувате локалната економија. Вашата инвестиција во овој производ не само што гарантира квалитетно спиење, туку и поддржува македонскиот текстилна индустрија. Изберете го нашиот производ и искусете удобност, квалитет и поддршка кон локалната заедница во едно.

Дополнителни информации

Бои

тиркизна, сива, светло сина, темно розе, мастило тегет, крем, светло розе, кафена, резеда, бела, темно сина, петролеј, лила

Слични производи