6-2.jpg
aamooos.jpg

Lazy bag Amor

5,990ден

SKU: 5419 Категорија Ознака:
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Ако сте во потрага по неверојатно удобно и повеќефункционално парче мебел, Lazy Bag Amor е одговорот на сите ваши прашања. Изработен од висококвалитетен водоотпорен штоф, Amor е направен имајќи го предвид вашиот стил и комфор.

Иако доаѓа во една големина, оваа lazy bag ви дава доволно простор да се истегнете и релаксирате, а притоа да се почувствувате како гостин во луксузен рај. Сивата боја лесно се вклопува во секакво внатрешно уредување и одговара на сечиј вкус и стил.

Ергономскиот дизајн на Amor му нуди совршена поддршка на вашето тело, при што овозможува мека потпора на грбот. Освен тоа, лесна е за преместување и без проблем може да си најде место во секоја соба, а и надвор.

Предности:

 • Лесно се одржува
 • Водоотпорен штоф
 • Неверојатно удобно
 • Мек потпора за главата, вратот и грбот
 • Одговара на сечиј стил
 • Погодно за деца и возрасни

Технички спецификации:

 • Димензии 60х90х50 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во сиво

Дополнителни информации

Боја на штоф

beige, dark blue, dark gray, gray, green, green water, orange, petrol, taupe, turquoise, yellow

Слични производи