siva-2.jpg
artboard-1-2.jpg
artboard-1-copy-3-1.jpg
artboard-1-copy-2-1.jpg
artboard-1-copy-1.jpg
triko.jpg
dupla.jpg
labl.jpg
web-160×200-bela-1.jpg
web-160×200-lila-1.jpg
web-160×200-petrolej.jpg
web-160×200-pudra-roze-1.jpg
web-160×200-sina.jpg
web-160×200-siva.jpg
web-160×200-svetlo-lila.jpg
web-160×200-zelena-1.jpg
web-160×200-zolto-1.jpg
web-160×200-pudra-roze-2.jpg
web-160×200-krem-1.jpg
web-160×200-zelena-2.jpg
web-160×200-svetlo-siva-1.jpg

Дупли чаршав со ластик Adomo 160х200+35cm

1,299ден

  • Достапен во повеќе бои
  • 100% памук
  • Лесно одржување
  • Не предизвикува алергиски реакции

  • 35cm дополнителен раб
SKU: 15216 Категорија Ознака:
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Чаршав за кревет со ластик, достапен во повеќе димензии и бои.

Чаршавот е изработен од 100% памучна, еластична ткаенина. Нежна на допир и отпорна на кубење и чупкање.

Дополнителниот раб од +35цм овозможува лесно прилагодување на чаршавот на секој вид душек и наддушек.

Лесно се одржува според вклученото упатство за перење и сушење.

Не се гужва и нема потреба од пеглање на производот.

Adomo чаршавите со ластик се долготрајни и со постојаност на бојата (бојата не предизвикува алергиски реакции).

Боите на фотографијата се компјутерски генерирани и со 95% сличност со бојата на производот. Доколку бојата ви е од особено значење, пишете ни на некој од каналите на социјалните мрежи ФБ или Инстаграм и побарајте дополнителни фотографии. Со завршување на вашето купување на web-страницата на depo.mk сметаме дека се согласувате со наведените информации.

Дополнителни информации

Боја

бела, жолта, зелена, крем, лила, лила посветла, петролеј, пудра розе, розе, светло зелена, сива, сина, темно розе, темно сива

Слични производи