terkizno-sino-26bfc9-.jpg
artboard-5.jpg
artboard-1-copy-3-1.jpg
artboard-1-copy-2-1.jpg
artboard-1-copy-1.jpg
labl.jpg
dupla.jpg
triko.jpg
web-100×200-bela.jpg
web-100×200-krem.jpg
web-100×200-krem-brule.jpg
web-100×200-lila.jpg
web-100×200-petrolej.jpg
web-100×200-portokalovo.jpg
web-100×200-roze.jpg
web-100×200-sina.jpg
web-100×200-svetlo-lila.jpg
web-100×200-svetlo-zelena-2.jpg
web-100×200-svetlo-sina.jpg
web-100×200-temno-kafeava.jpg
web-100×200-temno-siva.jpg

Единечен чаршав со ластик Adomo 100х200+35cm

999ден

  • Достапен во повеќе бои
  • 100% памук
  • Лесно одржување
  • Не предизвикува алергиски реакции
  • 35cm дополнителен раб
SKU: 15204 Категорија
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Чаршав за кревет со ластик, достапен во повеќе димензии и бои.

Чаршавот е изработен од 100% памучна, еластична ткаенина. Нежна на допир и отпорна на кубење и чупкање.

Дополнителниот раб од +35цм овозможува лесно прилагодување на чаршавот на секој вид душек и наддушек.

Лесно се одржува според вклученото упатство за перење и сушење.

Не се гужва и нема потреба од пеглање на производот.

Adomo чаршавите со ластик се долготрајни и со постојаност на бојата (бојата не предизвикува алергиски реакции).

Боите на фотографијата се компјутерски генерирани и со 95% сличност со бојата на производот. Доколку бојата ви е од особено значење, пишете ни на некој од каналите на социјалните мрежи ФБ или Инстаграм и побарајте дополнителни фотографии. Со завршување на вашето купување на web-страницата на depo.mk сметаме дека се согласувате со наведените информации.

Дополнителни информации

Боја

бела, крем, крем бруле, лила, петролеј, портокалово, светла лила, светло зелена, светло розе, светло сина, сина, темна сива, темно кафено, темно розе, тиркизна

Слични производи