terkiz.jpg
baby.jpg
baby02.jpg
triko.jpg
babe.jpg

Бебешки чаршав Беби Adomo

499ден

  • Достапен во повеќе бои
  • 100% памук
  • Лесно одржување
  • Не предизвикува алергиски реакции

SKU: 25001 Категории ,
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Чаршав за кревет со ластик, достапен во повеќе бои.

Чаршавот е изработен од 100% памучна, еластична ткаенина. Нежна на допир и отпорна на кубење и чупкање.

Лесно се одржува според вклученото упатство за перење и сушење.

Не се гужва и нема потреба од пеглање на производот.

Adomo чаршавите со ластик се долготрајни и со постојаност на бојата (бојата не предизвикува алергиски реакции).

Боите на фотографијата се компјутерски генерирани и со 95% сличност со бојата на производот. Доколку бојата ви е од особено значење, пишете ни на некој од каналите на социјалните мрежи ФБ или Инстаграм и побарајте дополнителни фотографии. Со завршување на вашето купување на web-страницата на depo.mk сметаме дека се согласувате со наведените информации.

Дополнителни информации

Димензии

60x120cm

Бои

тиркизна, виолетова, светло сина, бордо, розева, петролеј, бела, циклама, црвена, темно сина, сива, светло зелена

Слични производи