leaf-mini

Leaf Mini

790ден

SKU: 2640 Категорија
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Ако барате начин да ги преобразите собирите во вашиот дом, дрвената даска Leaf Mini е тука да ви помогне. Како помала алтернатива на Leaf Maxi, ова интересно парче е совршениот избор за мирни вечери со неколку блиски пријатели или членови од семејството.

Без разлика дали сервирате ладно предјадење или мали десерти, оваа даска ќе ги импресионира сите присутни, претставувајќи преубав декоративен елемент на вашата трпеза. Бидејќи е мала, лесно може да ја пoместувате и нема да ви претставува товар за чистење по забавата. Висококвалитетниот материјал не само што не содржи токсични бои, туку и дава и посебна убавина на даската.

✔️ Предности:

  • Во форма на лист
  • Направенa од 100% природно дрво
  • Соодветнa за различни видови храна
  • Содржи една голема и една мала преграда

✔️ Технички спецификации:

  • Достапна во една големина
  • Димензии: 28x14cm
  • Материјал: дрво
  • Достапна во една боја

Слични производи