classic

Classic

890ден1,190ден

SKU: 2631 Категорија
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Уживајте во грицкањето на вашата омилена ужинка со помош на дрвената Classic даска која нуди 3 големи прегради погодни за колачи и чоколади и 2 мали совршени за бонбони. Оваа даска е изработена од 100% природно дрво и не содржи токсични бои и додатоци. Благодарение на својата убавина, таа одговара на секоја трпеза и е одлична за различни видови храна.

Организирајте ги највкусните грицки и дозволете да ви бидат придружба додека го гледате омилениот филм. А ако се припремате за забава, вашата трпеза може да биде украсена со прекрасен асортиман сирења и сувомеснати производи. Ваквиот класичен додаток е одличен избор за секоја прилика и сигурно ќе го привлече вниманието на вашите гости.

✔️ Предности:

  • Направенa од 100% природно дрво
  • Соодветнa за различни видови храна
  • Содржи три поголеми и две помали прегради

✔️ Технички спецификации:

  • Достапна во две големини
  • Димензии: 44x18cm; 30,5x15cm.
  • Материјал: дрво
  • Достапна во една боја

Слични производи