leaf-maxi

Leaf Maxi

890ден

SKU: 2634 Категорија
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Запознајте се со вашиот нов омилен придружник – дрвената даска Leaf Maxi. Ова уникатно парче веднаш ќе стане дел од вашето секојдневие, а ќе биде и идеалниот додаток за пикник во парк кој ќе ги воодушеви вашите пријатели. Со форма налик на лист, Leaf Maxi ви овозможува да ја носете природата со вас, каде и да сте.

Со оваа даска, покажете ја вашата креативност при сервирање грицки и чоколади и украсете ја вашата кујна со интересно парче уметност кога не ја користите. Направена од висококвалитетно дрво, даската е издржлива и одржлива и може да ви користи во секакви пригоди.

✔️ Предности:

  • Во форма на лист
  • Направенa од 100% природно дрво
  • Соодветнa за различни видови храна
  • Содржи една голема и една мала преграда

✔️ Технички спецификации:

  • Достапна во една големин
  • Димензии: 39x17cm
  • Материјал: дрво
  • Достапна во една боја

Слични производи