dd-04
macka-2.jpg
macka-4.jpg
macka-3.jpg

Даска ДД04

499ден

SKU: 2731 Категорија
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Ако вашето дете е голем љубител на животни, помогнете му да ја развива оваа љубов преку секојдневните навики со што ќе му подарите уникатна дрвена даска за јадење во форма на маче. Ваквиот дизајн ја поттикнува имагинацијата и љубопитноста кај децата, а трите прегради ги мотивираат уредно да јадат.

Оваа детска даска е иновативен начин да внесете разноликост во времето за оброк и да го научите детето да се забавува на поздрав начин и без да бара електроника. Висококвалитетниот материјал е гладок и пријатен на допир, при што нема ризик од повреди, а даската е доволно цврста и нема да се скрши.

✔️ Предности:

  • Во форма на маче
  • Направена од 100% природно дрво
  • Соодветна за различни видови храна
  • Содржи една голема и две мали прегради

✔️ Технички спецификации:

  • Достапна во една големина
  • Димензии: xxx
  • Материјал: дрво
  • Достапна во една боја

Слични производи