polica-p-08.jpg

Полица P-08

1,790ден

  • Ѕидна дрвена полица во сива и дрво боја.
  • Димензија: 50x70x15cm
SKU: 2455 Категорија
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Слични производи