polica-p-03.jpg

Полица P-03

1,990ден

  • Комбинирана стоечка полица со 4 прегради во бела и дрво боја
  • Димензија: 50х50х20cm
SKU: 2440 Категорија
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Слични производи