emili.jpg

Над-душек Emily

4,790ден7,390ден

  • мемори пена 4 cm
  • Антиалергиски силиконизирани влакна
  • Поликотон обвивка
  • Високо квалитетна, антиалергиска и антистатичка навлака
SKU: 24950 Категории ,
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Дополнителни информации

Димензии

90x200cm, 160×200

Слични производи