web-dushek-luna.jpg

Душек Luna Bebe

2,000ден

SKU: 2166 Категорија
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

За малите и најнежни бебенца да спијат како на облачиња ☁️ Висококвалитетни душечиња за бебешки кревет, изработени во Македонија
Подарете му го на Вашето дете она што му е најпотребно.
-> Идеална висина од 𝟏𝟎𝐜𝐦, погодни за обични и за монтажни креветчиња
-> Антиалергиска навлака со патент
-> Сунѓер 30/30

Слични производи