61gocwdzgul._ac_sl1500_.jpg
depo-edinechni.jpg

Единечен чаршав со ластик Adomo 100х200

999ден

  • Достапен во повеќе бои
  • 100% памук
  • Лесно одржување
  • Не предизвикува алергиски реакции
SKU: Не е достапно Категорија
Исчисти
dostava 1

Брза достава

zamena 1

30 дена рок на замена

poddrska

24/7 поддршка

Опис

Чаршав за кревет со ластик, достапен во повеќе димензии и бои.

Чаршавот е изработен од 100% памучна, еластична ткаенина. Нежна на допир и отпорна на кубење и упкање.

Дополнителниот раб од +35цм овозможува лесно прилагодување на чаршавот на секој вид душек и наддушек.

Лесно се одржува според вклученото упатство за перење и сушење.

Не се гужва и нема потреба од пеглање на производот.

Adomo чаршавите со ластик се долготраен е и со постојани бои. Не предизвикува алергиски реакции.

Дополнителни информации

Боја

беж/кафено, лила, портокалово, светло зелена, светло розе, светло сина, сина, тегет, темно кафено, тиркизна

Слични производи